Seminarium online „Wyzwania klimatyczne i środowiskowe w mieście”

1 Grudzień 2023

Koniec roku coraz bliżej, a wraz z nim kończą się także nasze projekty. Przed nami ostatnia odsłona wydarzeń organizowanych w ramach OEES City Lab. Serdecznie zapraszamy na seminarium pt. „Wyzwania klimatyczne i środowiskowe w mieście”, które odbędzie się 5 grudnia w godzinach 11.00-13.00.

Podczas spotkania porozmawiamy przede wszystkim o zagadnieniach związanych ze zmianami klimatycznymi, które warunkują wypracowanie innego podejścia do zarządzania politykami miejskimi takimi jak:

 • Energetyka – większe wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w miastach (promocja elektromobilności, energii słonecznej, atomowej)
 • Zieleń w miastach – kto bierze odpowiedzialność za zieleń w mieście (parki duże, kieszonkowe)
 • Zielone usługi w mieście – o odpowiedzialnym biznesie i zaangażowaniu we współrządzeniu miastem
 • Czyste powietrze

Prelegentami i prelegentkami podczas wydarzenia będą:

 • Marta Zalewska – Dyrektorka ds. Relacji Partnerskich i Programu InPost Green City
 • Ewa Całus – pełnomocniczka Prezydenta m. Krakowa ds. Klimatu (prowadząca)
 • Jadwiga Klata – Ruch Solidarności Klimatycznej
 • Blanka Rdest – Wydział Zieleni i Gospodarki Komunalnej, Urząd Miasta Lublin
 • Bartłomiej Węglarz – Główny Konsultant Smart City, Urząd Miasta Krakowa
 • Anna Wierzbicka – Dyrektorka Wydziału Kształtowania Środowiska Departamentu Ekologii i Klimatu, Urząd Miasta Łodzi
 • Wiesław Sójka – Kierownik Biura Środowiska i Klimatu, Urząd Miasta Wałbrzych*

*do potwierdzenia

Wydarzenie jest bezpłatne i odbędzie się online na platformie ZOOM. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału – na spotkanie można się zapisać przez formularz dostępny pod tym linkiem.

Podsumowaniem wydarzeń w ramach projektu City Lab będzie seria podcastów, którymi z pewnością już niedługo się z Wami podzielimy. Rozmowy już wkrótce zostaną opublikowane na kanałach OEES.

Reprezentujesz miasto?
Zgłoś je do programu InPost Green City!

Wspólnie możemy zadbać o rozwój inteligentnych, zrównoważonych miast i wzrost świadomości ekologicznej ich mieszkańców.

Zgoda

Dzieje się u nas dużo dobrego. Chcesz być na bieżąco? Jeśli to jeszcze przed Tobą, wyraź zgodę na otrzymywanie od InPost sp. z o.o. informacji o promocjach, produktach i usługach InPost sp. z o.o., innych spółek z Grupy Integer oraz podmiotów współpracujących z tymi spółkami za pośrednictwem:

Powyższe zgody są dobrowolne. Możesz wycofać je w każdym czasie poprzez wysłanie żądania na następujący adres e-mail: dane_osobowe@inpost.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-552), przy ul. Wielickiej 28. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia rejestracji, korzystania i obsługi konta w aplikacji mobilnej oraz w celach analitycznych i statystycznych. W razie wyrażenia stosownej zgody, Twoje dane będą przetwarzane również w celu wyświetlania powiadomień z aplikacji o treści marketingowej, kierowania treści marketingowych na podane przez Ciebie dane kontaktowe, w tym treści dopasowanych do Twoich preferencji w oparciu o profilowanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.

Zaproś swoje miasto do grona partnerów programu InPost Green City! Rozpocznijmy razem zieloną transformację!
InPost Green City

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Porozmawiajmy o nowoczesnych inicjatywach ekologicznych, które możemy wdrożyć w Twoim mieście.

Marta Zalewska
Menedżer ds. Relacji Partnerskich / Dyrektor Programu InPost Green City
tel. +48 505 511 080
email: mazalewska@inpost.pl