„Mobilność w mieście” – Okrągły Stół podczas OEES

20 Listopad 2023

Już w najbliższy wtorek 21 listopada 2023 r. podczas kongresu Open Eyes Economy Summit odbędzie się kolejne z zaplanowanych wydarzeń w ramach projektu OEES City Lab, którego InPost Green City jest Partnerem Merytorycznym.

Podobnie jak we wrześniu, ponownie spotkamy się z wybitnymi ekspertami, aby w formule Okrągłego Stołu podejmować rozmowy o istotnych tematach dotyczących funkcjonowania miast. Drugie wydarzenie będzie dotyczyło mobilności w miastach. Wśród prelegentów nie zabraknie przedstawiciela naszej firmy:

  • Sebastian Anioł – Dyrektor Działu Innowacji Logistycznej, Grupa InPost
  • Andrzej Bańka – Zastępca Dyrektora Departamentu Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

  • dr inż. Marek Bauer – Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
  • Kazimierz Karolczak – Przewodniczący Zarządu, Górnośląska-Zagłębiowska Metropolia
  • Dawid Kmiecik – CEO Ecomotional Global
  • Magdalena Mazur – Head of Public Policy, Poland & Hungary, Bolt
  • prof. dr hab. Wojciech Paprocki – Katedra Biznesu w Transporcie, Instytut Infrastruktury, Transportu i Mobilności, Kolegium Zarządzania i Finansów SGH (prowadzący obrady)
  • prof. dr hab. Arkadiusz Ptak – Burmistrz Miasta i Gminy Pleszew - Miasto 15-minutowe
  • prof. dr. hab. Jakub Szlachetko – Uniwersytet Gdański
  • Jarosław Tarański – bloger, dziennikarz, promotor turystyki aktywnej, VeloMałopolska

To jeszcze nie koniec wydarzeń w ramach cyklu, już teraz zapraszamy na wydarzenie online, które będzie poświęcone wyzwaniom środowiskowym i klimatycznym w miastach, które odbędzie się 29.11.

Pracujemy także nad podcastami podsumowującymi City Lab, o których już niedługo będziemy informować.

Reprezentujesz miasto?
Zgłoś je do programu InPost Green City!

Wspólnie możemy zadbać o rozwój inteligentnych, zrównoważonych miast i wzrost świadomości ekologicznej ich mieszkańców.

Zgoda

Dzieje się u nas dużo dobrego. Chcesz być na bieżąco? Jeśli to jeszcze przed Tobą, wyraź zgodę na otrzymywanie od InPost sp. z o.o. informacji o promocjach, produktach i usługach InPost sp. z o.o., innych spółek z Grupy Integer oraz podmiotów współpracujących z tymi spółkami za pośrednictwem:

Powyższe zgody są dobrowolne. Możesz wycofać je w każdym czasie poprzez wysłanie żądania na następujący adres e-mail: dane_osobowe@inpost.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-552), przy ul. Wielickiej 28. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia rejestracji, korzystania i obsługi konta w aplikacji mobilnej oraz w celach analitycznych i statystycznych. W razie wyrażenia stosownej zgody, Twoje dane będą przetwarzane również w celu wyświetlania powiadomień z aplikacji o treści marketingowej, kierowania treści marketingowych na podane przez Ciebie dane kontaktowe, w tym treści dopasowanych do Twoich preferencji w oparciu o profilowanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.

Zaproś swoje miasto do grona partnerów programu InPost Green City! Rozpocznijmy razem zieloną transformację!
InPost Green City

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Porozmawiajmy o nowoczesnych inicjatywach ekologicznych, które możemy wdrożyć w Twoim mieście.

Marta Zalewska
Menedżer ds. Relacji Partnerskich / Dyrektor Programu InPost Green City
tel. +48 505 511 080
email: mazalewska@inpost.pl