InPost partnerem Festiwalu Przyrody w Lublinie

27 Maj 2022

Nasz autorski program InPost Green City łączy polskie miasta i wspiera ich rozwój zgodnie z ideą „smart city”. Tym razem do naszego programu dołączyło miasto Lublin! Program InPost Green City jest częścią naszej długofalowej strategii, która obejmuje szeroki zakres innowacji i inicjatyw ekologicznych.

Program wspiera rozwój polskich miast poprzez oferowanie mieszkańcom nowoczesnych usług, rozwój optymalnej i ekologicznej sieci Paczkomatów® oraz działania na rzecz poprawy jakości powietrza i ochrony klimatu.

Chcąc uczcić tę wyjątkową okazję, zostaliśmy partnerem strategicznym Festiwalu Przyrody w Lublinie, którego organizatorem jest Fundacja Dla Przyrody, a współorganizatorem Urząd Miasta Lublin.

Festiwal jest zaproszeniem naturalnej fauny i flory do środowiska miejskiego, która jest ważnym i niedocenionym elementem życia codziennego. To również możliwość kontaktu z ludźmi pełnymi pasji, którzy często poświęcili całe życie, by poznawać naturę i utrwalić jej piękno na zdjęciach, filmach lub pisząc o niej. My również, jako firma odpowiedzialna społecznie, czujemy się zobowiązani, by o nią zadbać i propagować zachowania proekologiczne.

Wydarzenia festiwalowe odbędą się w Lublinie w ostatni majowy weekend – od 27 do 29 maja, a dzięki partnerom strategicznym i biznesowym wstęp dla uczestników jest wolny.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i lekcji dla odwiedzających. Zachęcamy do zapoznania się z programem Festiwalu na stronie wydarzenia na Facebooku.

Reprezentujesz miasto?
Zgłoś je do programu InPost Green City!

Wspólnie możemy zadbać o rozwój inteligentnych, zrównoważonych miast i wzrost świadomości ekologicznej ich mieszkańców.

Zgoda

Dzieje się u nas dużo dobrego. Chcesz być na bieżąco? Jeśli to jeszcze przed Tobą, wyraź zgodę na otrzymywanie od InPost sp. z o.o. informacji o promocjach, produktach i usługach InPost sp. z o.o., innych spółek z Grupy Integer oraz podmiotów współpracujących z tymi spółkami za pośrednictwem:

Powyższe zgody są dobrowolne. Możesz wycofać je w każdym czasie poprzez wysłanie żądania na następujący adres e-mail: dane_osobowe@inpost.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-552), przy ul. Wielickiej 28. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia rejestracji, korzystania i obsługi konta w aplikacji mobilnej oraz w celach analitycznych i statystycznych. W razie wyrażenia stosownej zgody, Twoje dane będą przetwarzane również w celu wyświetlania powiadomień z aplikacji o treści marketingowej, kierowania treści marketingowych na podane przez Ciebie dane kontaktowe, w tym treści dopasowanych do Twoich preferencji w oparciu o profilowanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.

Zaproś swoje miasto do grona partnerów programu InPost Green City! Rozpocznijmy razem zieloną transformację!
InPost Green City

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Porozmawiajmy o nowoczesnych inicjatywach ekologicznych, które możemy wdrożyć w Twoim mieście.

Marta Zalewska
Menedżer ds. Relacji Partnerskich / Dyrektor Programu InPost Green City
tel. +48 505 511 080
email: mazalewska@inpost.pl