InPost Green City Partnerem Merytorycznym projektu OEES CityLab

20 Wrzesień 2023

Tegoroczna jesień przynosi w Programie InPost Green City dużo projektów i nowości! Z przyjemnością możemy ogłosić, że wieloletnia współpraca z ruchem Open Eyes Economy zaowocuje nie tylko naszą obecnością podczas listopadowego Kongresu w Krakowie, ale także wsparciem inicjatywy, która z racji swojej tematyki jest nam szczególnie bliska.            

Jako innowacyjna firma oraz lider wśród platform dostaw dla e-commerce w Europie, która troskę
o klimat i środowisko ma wpisane w swoje DNA, a przez Program InPost Green City wspiera jednostki samorządu terytorialnego w realizowaniu działań proekologicznych, zdecydowaliśmy o zaangażowaniu się w projekt OEES HUB, będący społecznym think tankiem, który m.in. prowadzi platformę CityLab zrzeszającą ekspertów zainteresowanych rozwojem miast. Jednym z celów OEES HUB jest powiązanie działań badawczych, analitycznych i wdrożeniowych oraz wspomaganie procesów transformacyjnych, które różne miasta muszą przejść, aby sprostać coraz większym globalnym zagrożeniom, w tym zmianom klimatu oraz konsekwencjom światowej pandemii.

Jako przedstawiciel biznesu aktywnie uczestniczymy w dyskusji o rozwoju miast. Już 18 września weźmiemy udział w I Okrągłym Stole Samorządowym w Dobrej. Podczas obrad wraz
z samorządowcami, ekspertami i naukowcami będziemy rozmawiać m.in. o współczesnych wyzwaniach samorządów, rozwiązaniach wpływających pozytywnie na codzienne życie mieszkańców oraz kierunkach rozwoju polskich miast.

W kolejnych etapach współpracy będziemy spotykać się w grupach eksperckich, by podczas m.in. Kongresu OEES rozmawiać o kluczowych kwestiach w obszarze rozwoju miast, a podsumowaniem projektu będzie seria podcastów. O kolejnych wynikach wspólnych działań będziemy informować na bieżąco. To będzie intensywna końcówka roku, ale nie zwalniamy tempa!

 

Reprezentujesz miasto?
Zgłoś je do programu InPost Green City!

Wspólnie możemy zadbać o rozwój inteligentnych, zrównoważonych miast i wzrost świadomości ekologicznej ich mieszkańców.

Zgoda

Dzieje się u nas dużo dobrego. Chcesz być na bieżąco? Jeśli to jeszcze przed Tobą, wyraź zgodę na otrzymywanie od InPost sp. z o.o. informacji o promocjach, produktach i usługach InPost sp. z o.o., innych spółek z Grupy Integer oraz podmiotów współpracujących z tymi spółkami za pośrednictwem:

Powyższe zgody są dobrowolne. Możesz wycofać je w każdym czasie poprzez wysłanie żądania na następujący adres e-mail: dane_osobowe@inpost.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-552), przy ul. Wielickiej 28. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia rejestracji, korzystania i obsługi konta w aplikacji mobilnej oraz w celach analitycznych i statystycznych. W razie wyrażenia stosownej zgody, Twoje dane będą przetwarzane również w celu wyświetlania powiadomień z aplikacji o treści marketingowej, kierowania treści marketingowych na podane przez Ciebie dane kontaktowe, w tym treści dopasowanych do Twoich preferencji w oparciu o profilowanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.

Zaproś swoje miasto do grona partnerów programu InPost Green City! Rozpocznijmy razem zieloną transformację!
InPost Green City

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Porozmawiajmy o nowoczesnych inicjatywach ekologicznych, które możemy wdrożyć w Twoim mieście.

Marta Zalewska
Menedżer ds. Relacji Partnerskich / Dyrektor Programu InPost Green City
tel. +48 505 511 080
email: mazalewska@inpost.pl