Edukacyjne Lato z InPost Green City za nami!

31 Październik 2023

Zakończyliśmy letnią odsłonę naszych edukacyjnych działań Programu InPost Green City – Droga do Green City. Od czerwca do września nasza EduStrefa odwiedziła aż 6 miast partnerskich: Łódź, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Rzeszów, Warszawę oraz Wrocław!

Byliśmy częścią miejskich eventów poświęconych szeroko rozumianej ekologii. Łącznie nasze EduStrefy odwiedziło ponad 6620 uczestników!

Nasi edukatorzy pokazywali, jak można zmieniać swoje codzienne nawyki i wprowadzać w życie proekologiczne postawy. Zarówno dzieci, jak i dorośli uczyli się na temat m.in. segregacji śmieci, znaczenia roślin w mieście, wybierania przyjaznego transportu oraz dobrych nawyków żywieniowych.

W naszej EduStrefie łączyliśmy naukę z zabawą. Uczestnicy mogli wziąć udział w np. warsztatach badania jakości wody, wyścigach na rowerach dynamo, a także zagrać w koło fortuny. Dobre odpowiedzi na pytania dotyczące proekologicznych postaw nagradzaliśmy ekologicznymi nagrodami m.in. lawendą, nasionami łąk kwietnych czy pysznymi jabłkami.


Na ostatnim przystanku we Wrocławiu, podczas Soboty z Zielonym Wrocławiem, podsumowaliśmy nasze doświadczenia i razem z Szymonem Bujalskim oraz wrocławiankami i wrocławianami rozmawialiśmy o wizji przyjaznego, zielonego miasta. Jak zawsze wsłuchiwaliśmy się również w głosy najmłodszych, którzy z zapałem malowali kolorowe budynki i zielone place zabaw.


Te 4 miesiące były czasem intensywnej edukacji również dla nas! Dziękujemy, że uczestniczyliście w naszej EduStrefie i tak chętnie dzieliliście się z nami Waszymi pomysłami. Nie możemy się już doczekać kolejnej odsłony w następnym roku!Reprezentujesz miasto?
Zgłoś je do programu InPost Green City!

Wspólnie możemy zadbać o rozwój inteligentnych, zrównoważonych miast i wzrost świadomości ekologicznej ich mieszkańców.

Zgoda

Dzieje się u nas dużo dobrego. Chcesz być na bieżąco? Jeśli to jeszcze przed Tobą, wyraź zgodę na otrzymywanie od InPost sp. z o.o. informacji o promocjach, produktach i usługach InPost sp. z o.o., innych spółek z Grupy Integer oraz podmiotów współpracujących z tymi spółkami za pośrednictwem:

Powyższe zgody są dobrowolne. Możesz wycofać je w każdym czasie poprzez wysłanie żądania na następujący adres e-mail: dane_osobowe@inpost.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-552), przy ul. Wielickiej 28. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia rejestracji, korzystania i obsługi konta w aplikacji mobilnej oraz w celach analitycznych i statystycznych. W razie wyrażenia stosownej zgody, Twoje dane będą przetwarzane również w celu wyświetlania powiadomień z aplikacji o treści marketingowej, kierowania treści marketingowych na podane przez Ciebie dane kontaktowe, w tym treści dopasowanych do Twoich preferencji w oparciu o profilowanie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.

Zaproś swoje miasto do grona partnerów programu InPost Green City! Rozpocznijmy razem zieloną transformację!
InPost Green City

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Porozmawiajmy o nowoczesnych inicjatywach ekologicznych, które możemy wdrożyć w Twoim mieście.

Marta Zalewska
Menedżer ds. Relacji Partnerskich / Dyrektor Programu InPost Green City
tel. +48 505 511 080
email: mazalewska@inpost.pl